OBALY2018-12-31T12:12:44+01:00

obalové fólie

Poskytujeme komplexné dodávky obalových fólií. Zabezpečíme celý proces od návrhu obalu s prihliadnutím na špecifiká flexotlače, cez výrobu štočkov, až po samotnú tlač a dodanie fólie zákazníkovi. Dodávame flexibilné obaly na báze BOPP, PE, PET, AL, ktoré môžeme potlačiť až 8 farbami.

KONTAKTUJTE NÁS

vrecká Box Pouch

Vrecká BOX POUCH sú vyhotovené z viac vrstvového materiálu, ktorý zabezpečuje maximálnu ochranu zabaleného produktu ako aj stabilné a estetické formovanie obalu. Vrecko je vyrobené unikátnym technologickým postupom tak, aby obdĺžnikové dno vrecka bolo vždy ideálne ploché. Tento typ vrecka je navrhnutý tak, aby vytvoril maximálnu stabilitu vrecka pri prezentácii v regáloch a na pultoch v predajniach . Na vreckách je možné aplikovať patentovaný systém opakovaného systému otvárania a zatvárania – POCKET ZIP.

KONTAKTUJTE NÁS
TECHNICKÝ LIST
360° foto

vrecká Stand Up

Vrecká STAND UP sú vyhotovené takým spôsobom, aby sa na vrecku po naplnení tovarom vytvarovalo elipsovité dno, ktoré zabezpečí stabilitu vrecka a ideálnu prezentáciu zabaleného produktu s minimálnym rizikom prevrhnutia vrecka v regáloch a na pultoch v predajniach .
Vrecká STAND UP môžu byť vyhotovené z rôznych materiálov. Vrecká je možné uzatvárať tepelným zváraním, prípadne aplikovaným ZIPom – systémom opakovaného otvárania a zatvárania.

KONTAKTUJTE NÁS
TECHNICKÝ LIST
360° foto

vrecká s bočnou záložkou

Vrecká s BOČNOU ZÁLOŽKOU môžu byť vyhotovené z rôznych materiálov, v závislosti na požiadavke zabezpečenia ochrany zabalených výrobkov. Vrecká je možné uzatvárať tepelným zváraním, prípadne sponami, klipovacími páskami alebo samolepiacimi etiketami. Zabalené výrobky v tomto type vreciek sú skladné, a esteticky prezentovateľné v regáloch a na pultoch v predajniach.

KONTAKTUJTE NÁS
TECHNICKÝ LIST
360° foto

reklamné pásky

Ponúkame vám reklamné tašky plastové aj papierové, ktoré môžu byť potlačené alebo nepotlačené. Papierové tašky sú dostupné v prevedení s plochým alebo s krúteným uchom v prírodnej hnedej alebo bielej farbe. Iné rozmerové alebo farebné prevedenia ako sú uvedené v technickom liste sú možné podľa vašich požiadaviek na objednávku.

KONTAKTUJTE NÁS
TECHNICKÝ LIST

obaly pre e-shopy

Ponúkame vám obaly s lepiacou páskou na zaslanie tovaru, ktorý predávate na svojom e-shope. Obaly môžu byť nepotlačené alebo s potlačou. Minimálny odber je 100 ks. Zabezpečíme grafický návrh a potlač obalu s rôznym počtom farieb. Štandardné obaly bez potlače máme na sklade.

KONTAKTUJTE NÁS
TECHNICKÝ LIST

reklamné tašky

Ponúkame vám reklamné tašky, plastové aj papierové, ktoré môžu byť potlačené alebo nepotlačené. Papierové tašky sú dostupné v prevedení s plochým alebo s krúteným uchom v prírodnej hnedej alebo bielej farbe. Iné rozmerové alebo farebné prevedenia ako sú uvedené v technickom liste sú možné podľa vašich požiadaviek na objednávku.

KONTAKTUJTE NÁS
TECHNICKÝ LIST