DIZAJN2020-10-14T14:17:59+02:00

Obalový dizajn

Vytvorili ste nový alebo chcete inovovať starší produkt? Navrhneme vám atraktívny obal s dizajnom, ktorý upúta Vašich zákazníkov. A nielen to. Zabezpečíme výrobu a dodáme hotový obal. Na rozdiel od iných štúdií alebo agentúr, máme viac ako 25-ročné skúsenosti s obalovým dizajnom, flexotlačou a obalovými materiálmi.

KONTAKTUJTE NÁS

Firemný dizajn

Vymysleli ste nový produkt a chcete ho začať predávať? Neviete, ako sa bude volať a ako bude vyzerať logo? Navrhneme Vám názov a grafickú značku Vášho nového produktu. Pripravíme marketingovú stratégiu a vytvoríme potrebné vizuálne aplikácie vo forme dizajn manuálu. Všetko urobíme tak, aby bol Váš produkt konkurencieschopný a úspešne fungoval na trhu.

KONTAKTUJTE NÁS

Digitálny marketing

Vaši zákazníci používajú sociálne siete a vy ich chcete osloviť novými ponukami? Navrhneme a zrealizujeme pre vás reklamné kampane na sociálnych sieťach. Potrebujete vedieť, aký typ zákazníkov navštevuje vaše internetové stránky alebo sociálne médiá, čo si pozerajú a ako sa správajú? Spracujeme pre vás kompletné analýzy a reporty, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť a lepšie riadiť svoj obchod.

KONTAKTUJTE NÁS