DIZAJN-HU 2017-08-21T10:39:30+00:00

obalový dizajn

Vytvorili ste nový alebo chcete inovovať starší produkt? Navrhneme vám atraktívny obal s dizajnom, ktorý upúta vašich zákazníkov. A nielen to. Zabezpečíme výrobu a dodáme hotový obal. Na rozdiel od iných štúdií alebo agentúr máme viac ako 20-ročné skúsenosti s obalovým dizajnom, flexotlačou a obalovými materiálmi.

KONTAKTUJTE NÁS
NAŠE PRÁCE
Projekt 1
Projekt 2
Projekt 3
Projekt 4
Projekt 8
Projekt 5
Projekt 6
Projekt 7

grafický dizajn

Vymysleli ste nový produkt a chcete ho začať predávať? Neviete, ako sa bude volať a aké bude mať logo? Navrhneme vám názov a grafickú značku vášho nového produktu. Pripravíme marketingovú stratégiu a vytvoríme potrebné vizuálne aplikácie vo forme dizajn manuálu. Všetko urobíme tak, aby bol váš produkt konkurencieschopný a úspešne fungoval na trhu.

KONTAKTUJTE NÁS
NAŠE PRÁCE
Projekt 1
Projekt 2
Projekt 3
Projekt 4
Projekt 8
Projekt 5
Projekt 6
Projekt 7

digitálny marketing

Vaši zákazníci používajú sociálne siete a vy ich chcete osloviť novými ponukami? Navrhneme a zrealizujeme pre vás reklamné kampane na sociálnych sieťach. Potrebujete vedieť, aký typ zákazníkov navštevuje vaše internetové stránky alebo sociálne médiá, čo si pozerajú a ako sa správajú? Spracujeme pre vás kompletné analýzy a reporty, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť a lepšie riadiť svoj obchod.

KONTAKTUJTE NÁS